Clean 'n Easy Desinfector Pro Set
Clean 'n Easy Desinfector Pro Set (incl. 4x5 liter navulling)
Snel en effectief desinfecteren? Dit kan vanaf nu eenvoudig met de Clean 'n Easy Desinfector pro.
In korte tijd kan je nu grote oppervlakken desinfecteren. En het mooie aan het product is, dat deze op bijna alle oppervlakken te gebruiken is. Denk bijvoorbeeld aan kantoren, sportcentra, scholen, tandartspraktijken, horecagelegeneheden en fitnessruimtes. Bacteriën, virussen (COVID-19) en gisten worden binnen 1 minuut gedood. Een nabehandeling van de oppervlakken is niet nodig want de desinfectie droogt streeploos op. Wat belangrijk blijft, is starten met een goede reiniging waarna er, indien noodzakelijk, gedesinfecteerd kan worden.
TECHNISCHE SPECIFICATIES:
Accuduur: 4 uur
Inhoud vulling: 500 ml
Gewicht: 1,9 kg (inclusief batterij)
Gewicht: 2,4 kg (inclusief 500 ml Clean ’n Easy desinfectie middel)
Afmetingen in doos: 35 x 35 x 15 cm
Hogedrukpomp: 15 bar
Oppervlakte per laadbeurt: 3000 m2
Oppervlakte per vulling: 400 m2
Inwerktijd: 1 minuut
In onderstaande video's vind je uitleg over het gebruik en de toepassing van dit nieuwe product.
Clean 'n Easy Desinfectie 5 liter
GEBRUIKSAANWIJZING:
Clean 'n Easy Desinfectie is een gebruiksklaar product. Het middel niet verder verdunnen. Bij het desinfecteren zoveel vloeistof gebruiken dat de oppervlakken gedurende de hele inwerktijd nat blijven. Na desinfectie de oppervlakken aan de lucht laten drogen, naspoelen is niet nodig tenzij anders vermeld.
Het middel kan gebruikt worden voor het desinfecteren van wanden, vloeren en andere oppervlakken en voorwerpen in openbare ruimtes, ziekenhuizen, verzorgingshuizen en andere ruimten, inclusief medische ruimten en apparatuur. Daarnaast kan het gebruikt worden voor de desinfectie van (oppervlakken in) badkamers en toiletten.
Minimale inwerktijd:
- voor bestrijding van bacteriën, gisten en virussen (Covid-19): 1 minuut
- voor bestrijding van schimmels: 2 minuten.
TECHNISCHE GEGEVENS: | |
Toelatingsnummer | : 15579N |
Werkzame stof | : waterstofperoxide en melkzuur |
Opslag | : droog en koel |
Kleur | : transparant |
Verpakking | : 5 liter |
Ctgb geregistreerd 15579N, PT02, PT03 en PT04.
Het Ctgb heeft een lijst opgesteld waarin toegelaten PT2 desinfectiemiddelen met virusclaim gebruikt mogen worden op oppervlakken tegen het coronavirus door professionele gebruikers in de zorgsector.
De Clean ’n Easy desinfectie (15579N) staat op deze lijst en kan dus gebruikt worden om het coronavirus te bestrijden.
Gebruik biociden veilig. Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie.
DOWNLOADS:
MSDS Veiligheidsinformatieblad
